ZUIVER DICE II – Černé bodové světlo pro moderní interiér

ZUIVER DICE II je kovové bodové osvětlení, které se hodí do menších prostor, šaten a předsíní. Jeho paprsek lze snadno nastavit podle potřeby. Toto osvětlení lze pořídit v různých barvách a provedeních, a tak představuje dokonalou kombinaci moderního designu a funkčnosti.

Proč si vybrat ZUIVER DICE II

ZUIVER DICE II vyniká jednoduchým, ale moderním designem. Je to ideální řešení pro ty, kteří si chtějí pořídit unikátní osvětlení do interiéru. Kromě toho je toto světlo velmi praktické – můžete nastavit směr jeho paprsku, jenž dokáže perfektně vyzařovat v jednom bodě.

Balení obsahuje žárovku

Pozor na to, že balení osvětlení obsahuje žárovku. Nemusíte si tak lámat hlavu s tím, kterou žárovku výrobek potřebuje.

Čištění osvětlení

K čištění osvětlení doporučujeme použít hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Nikdy nepoužívejte abrazivní čistící prostředky, které by mohly osvětlení poškodit.

Tak neváhejte a pořiďte si svůj vlastní kousek ZUIVER DICE II prostřednictvím odkazu https://www.atcomplet.cz/produkt/cerne-bodove-svetlo-zuiver-dice-ii. Určitě nebudete litovat!

ZUIVER DICE II

Čištění ZUIVER DICE II

Příspěvek byl publikován v rubrice Life Is Dream a jeho autorem je Life Is Dream. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.