To by mohlo být například „Moderní a praktický: Šedý kovový skládací stůl Fermob Bistro Ø 96 cm


Šedý kovový skládací stůl Fermob Bistro Ø 96 cm – Moderní a praktický

Celokovový stůl Bistro je inspirován židlemi, které byly vyráběny na konci 19. století a které byly typické pro prodejce limonád a rychlého občerstvení. V dnešní době je tento stůl moderním a praktickým kouskem nábytku, který však neztratil nic ze své předešlé slávy a funkčnosti.

Prvotřídní materiály a kvalita evropských norem

Stůl Bistro je vyroben z prvotřídních materiálů a prochází přísnou kontrolou, aby splňoval vysoké standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) dělá ze stolu ideálního společníka jak do venkovních, tak i do komerčních prostor.

Široká nabídka barev

Při výběru tohoto stolu máte možnost vybrat si z 24 barevných variací dle vzorníku. Tím si můžete stůl Bistro přizpůsobit k jakémukoliv interiéru a stylu.

Jednoduché čištění

Tip pro čištění tohoto stolu je použití hadříku z mikrovlákna namočeného ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Nikdy nepoužívejte agresivní chemikálie nebo abrazivní čisticí prostředky, které by mohly poškodit povrch stolu.

Pro více informací a pro objednání můžete kliknout na tento odkaz:
https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/sedy-kovovy-skladaci-stul-fermob-bistro-o-96-cm

Šedý kovový skládací stůl Fermob Bistro Ø 96 cm

Šedý kovový skládací stůl Fermob Bistro Ø 96 cm je moderním a praktickým kouskem nábytku, který svým designem odkazuje na historii. Díky prvotřídním materiálům, kvalitní antikorozní úpravě a anti-UV práškovému laku je ideálním společníkem do venkovních prostorů i komerčních provozů. Vyberte si barevnou variantu dle svého vkusu a užijte si jednodušší život s tímto stolem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Life Is Dream a jeho autorem je Life Is Dream. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.