Stylový věšák na ručníky pro elegantní koupelnu: Antracitově šedý Wenko Montella

Jednou rukou šmátráte po kartáčku, druhou hledáte zubní pastu, a po očku pátráte alepoň po jedné gumičce do vlasů. Poznáváte se trochu? Uspořádejte si svou koupelnu tak, abyste ráno i ještě rozespalí přesně věděli, kam sáhnout.

O značce:

Zorganizovaná domácnost = spokojená rodina ♥

Nevěříte? Značka Wenko vás hravě přesvědčí.
Uspořádaná koupelna znamená více času ty, s kterými vám je nejlépe.

Mistr pořádku, Wenko, patří mezi odborníky na úklid. Je to profík na praktické vychytávky do domácnosti, které vám usnadní bydlení.

Produkt

Pokud si chcete usnadnit organizaci své koupelny, nemůžete si nechat ujít antracitově šedý nástěnný věšák na ručníky Wenko Montella. Tento věšák má rozměry 27 x 16 cm a dokonale zapadne do moderní koupelny. Navíc, díky originálnímu designu, vypadá tento věšák velmi stylově a elegantně.

Antracitově šedý Wenko Montella

Tento praktický doplněk do koupelny ocení úplně každý. Zavěsíte na něj nejen ručníky, ale například i župany nebo další věci. Díky věšáku se zvýší místo pro uskladnění a to oceníte, zejména pokud máte menší koupelnu.

Díky kvalitnímu materiálu, z kterého je věšák vyroben, se nemusíte bát korozí ani jiného poškození. To znamená, že si tento věšák užijete dlouhé roky.

Pokud již máte jasno, a chcete si svou koupelnu zpřehlednit, objednejte si antracitově šedý nástěnný věšák na ručníky Wenko Montella hned teď na stránkách www.nabytekhned.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Life Is Dream a jeho autorem je Life Is Dream. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.