Stylové černé nástěnné hodiny Karlsson Charm pro vaši moderní domácnost


Černé nástěnné hodiny Karlsson Charm

Hodiny jako ukazatel času? To je jasné, ale značka Karlsson se rozhodla jim dát ještě další hodnotu, a to estetickou: A tak jsou všechny jeho hodiny hodné oslavování. Jsou to totiž moderní kousky jako dělané k vystavení. Oživte svůj interiér stylovými hodinami.

Popis hodin

Černé nástěnné hodiny Karlsson Charm jsou elegantní přírůstek do vašeho domova. Jejich moderní design vypadá dobře v jakémkoli prostředí, ať už v moderní nebo klasické domácnosti. Hodiny mají černé číslice na bílém ciferníku a černé ručičky, které dokonale kontrastují s bílým pozadím.

Vlastnosti hodin

  • Materiál: sklo a kov
  • Barva: černá a bílá
  • Velikost: průměr 30 cm
  • Mechanismus: tichý quartzový mechanismus

Proč si vybrat černé nástěnné hodiny Karlsson Charm?

Černé nástěnné hodiny Karlsson Charm jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní a elegantní hodiny pro svůj domov. Tento kousek je netradiční, ale přesto nenápadný a dokáže se skvěle sladit s jakýmkoliv interiérem.

Pořizovací cena těchto hodin může být trochu vyšší, ale záleží jen na každém z nás, jakou hodnotu přisuzujeme různým prvkům v našem domově. Pokud hledáte kousek, který bude krásně vypadat a zároveň plnit svoji funkci, pak jsou černé nástěnné hodiny Karlsson Charm tou správnou volbou.

Kde si můžete černé nástěnné hodiny Karlsson Charm objednat?

Pokud vás zaujaly černé nástěnné hodiny Karlsson Charm, můžete si je objednat na stránkách Skvělý nábytek. Tento eshop nabízí širokou škálu moderního nábytku, doplňků a bytových potřeb, a proto si zde jistě vyberete i další prvky pro váš moderní domov.

Příspěvek byl publikován v rubrice Life Is Dream a jeho autorem je Life Is Dream. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.