Stylová šedá rohová pohovka MICADONI Miley pro dokonalé posezení

Značka Micadoni přichází s dalším krásným kouskem do vaší obývací pokoje – sedačkou Miley. Tato čtyřmístná rohová pohovka nebude jen krásně vypadat, ale díky svému obloukovitému tvaru vám nabídne také dokonalé pohodlí.

Obloukovitě tvarované opěradlo poskytuje svým uživatelům příjemnou podporu během sedu a dodává celé pohovce zajímavý tvar. Mírně zapuštěná základna zase vytváří dojem lehounkosti a vznášející se charakter sezení. Celkový vzhled pohovky je pak díky měkkému a odolnému sametu velice sofistikovaný a lákavý.

Pohovka se skvěle hodí do moderního interiéru a bude se skvěle kombinovat například s dřevěným nebo skleněným konferenčním stolem. Co se týče kombinace s dalšími kousky z kolekce Miley, je možné si k pohovce přikoupit další produkty, aby vytvořili kompletní sedací soupravu. Právě díky této možnosti si budete moci sami vybrat, jak by měl váš obývací pokoj vypadat.

Vyberte si barvu ručně

Je to ale jen začátek, co se volby týče. Kromě kombinace je třeba si zvolit i barvu, která bude do vašeho interiéru zapadat nejvíce. Pohovka je k dostání v šedé barvě, která se hodí takřka ke všemu. Pokud máte ale jiné přání, nebo máte doma jiné barvy, s kterými byste chtěli pohovku sladit, zkontaktujte nás a my se pokusíme vašemu přání vyjít vstříc.

Pozor při užívání: Pohovku je třeba udržovat v čistotě a to hlavně jemným kartáčem. Nepoužívejte na ni vysavač. Pokud se na pohovku dostane mokrá nebo mastná skvrna, použijte hedvábný papír, aby se co nejvíce vlhkosti odstranilo. Poté můžete použít neutrální čisticí prostředek a vlhkou měkkou houbu, která umístněnou skvrnu odstraní. Pohybujte se po látkové ploše jen krouživými pohyby a po dokončení čištění nechte pohovku uschnout při pokojové teplotě.

Tak neváhejte a přidejte si krásnou rohovou pohovku Miley do vašeho domova. Produkt je vyráběn na zakázku, proto platí individuální obchodní podmínky dle odstavce 3.6.

Podívejte se na pohovku na našem eshopu!

Seda rohová pohovka Micadoni Miley

Příspěvek byl publikován v rubrice Life Is Dream a jeho autorem je Life Is Dream. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.