Střetání řemeslnické tradice a moderního designu – Zahradní stůl BERGAMO 60 x 60 x 70 cm černý


Využití na různých místech

Chcete si na zahradu pořídit stůl, který by plnil všechny vaše požadavky? Určitě by měl být menší a skladný, protože ho chcete využívat kdekoliv, kde zrovna potřebujete. Jeho deska by měla být pevná, protože si na něj chcete položit spoustu věcí a neřešit, jestli to stůl zvládne.

Díky neutrální černé barvě se hodí do jakéhokoliv exteriéru – zahrada, pergola, terasa, ale také třeba balkon. Zvládne vytvořit příjemnou atmosféru také v interiéru.

Pevný základ a zajímavý reliéf

Samozřejmostí je, že by stůl měl být také moderní a pěkný, aby se do zahrady, kam ho chcete dát hodil. Zahradní stůl Bergamo 60 x 60 x 70 cm černý disponuje ocelovými profily s práškovým nástřikem, které dodávají stolu pevný základ. Deska stolu je z tvrzeného skla, které je pevné a opatřené zajímavým reliéfem vlnící se vody.

Snadno jej smontujete a je ihned připraven k používání.

Vlastnosti stolu

Zahradní stůl Bergamo 60 x 60 x 70 cm černý je skvělým pomocníkem pro každodenní využití v zahradě nebo na terase. Jeho rozměry jsou 60 x 60 cm a výška činí pouze 70 cm, takže ho můžete snadno umístit kamkoliv.

Zajímavým prvkem je jeho reliéf na desce, který vykresluje vodu. Tento stůl je vyroben z kvalitního materiálu, který mu dodává vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům a vlhkosti. Dokáže tak snadno odolat působení vody nebo slunce.

Stůl lze velmi snadno smontovat a není nutné využít žádné speciální nástroje. Pokud potřebujete menší a pohodlnější řešení pro svou zahradu, je stůl Bergamo 60 x 60 x 70 cm černý to pravé.

Závěr

Zahradní stůl Bergamo 60 x 60 x 70 cm černý je dokonalou kombinací řemeslnické tradice a moderního designu. Vyhovuje všem nárokům, které můžete na zahradní stůl mít. Díky své neutrální černé barvě se hodí na jakékoliv místo, kde ho chcete využívat.

Můžete si být jisti, že tento stůl vám poslouží spolehlivě a dlouho. Pokud chcete mít útulnou zahradu, pergolu nebo terasu, pak je stůl Bergamo 60 x 60 x 70 cm černý nezbytnou součástí té správné atmosféry.

Pokud vás stůl zaujal, můžete si ho zakoupit na stránkách Nářadí.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Life Is Dream a jeho autorem je Life Is Dream. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.