Sklápěcí postel Peka 90x200cm – jednoduché řešení prostoru s elegantním designem v bílo-old style provedení

Prostor v našich bytových jednotkách se stává součástí výzvy, jak efektivně využít každý centimetr a zároveň společně s tím vytvořit útulné a příjemné bydlení. Jedním z řešení, jak získat více místa v místnostech, jsou sklápěcí postele, které umožňují snadno a rychle přeměnit obývací pokoj na ložnici bez nutnosti trvalého umístění postele v této místnosti. Sklápěcí postel Peka 90x200cm je jednou z takových možností, která vám umožní maximalizovat prostor a současně nabídnout stylové řešení, které bude skvěle zapadat do jakéhokoli interiéru.

Designová skládací postel Peka

Sklápěcí postel Peka je navržena tak, aby splňovala nároky na maximální efektivitu a zároveň aby byla esteticky příjemná. Jedná se o postel, která s elegancí kombinuje tradiční prvky a moderní design. Tento kousek za sebou nese skvělou historii, která dává pocit uklidňující a přívětivosti jako bychom se ocitli v některé z příběhů z minulosti. Nahlédnete-li do dokumentů z dávných let, najdete podle historiků v jedné z renesančních hradů podobný pokoj se starobylou postelí, jako je ta naše. Takových pokojů bylo několik a zcela neobvyklým rysem byla stylová postel. Také v dřívějších letech platilo, že každá postel vyráběná v Selském Baroku měla svůj originální styl, byla osobitá a na nich se zdobily různé propracovanostmi, výřezy, podléhaly bytovému a regionálnímu stylu.

Náš kus ale není pouze okrasou, ale také plně funkčním řešením, které vám nabídne spoustu místa pro vaše návštěvy nebo se stane každodenním ložem pro vás. Po dokoupení matrace, se jednoduše a rychle můžete připravit na spánek a ráno postel zase sklopíte, abyste získali více místa pro vaše denní aktivity.

Náš produkt má rozměry 215x110x46-121 centimetrů, je možné vybrat barvu a dekor. Pro zvýšení pohodlí je vhodné zakoupit i kvalitní matraci.

Matrace není součástí nabídky, ale je možné si ji zakoupit zvlášť, ideální jsou matrace s výškou do 19 centimetrů. V kombinaci se správnou matrací vám nabídne bezproblémový a pohodlný spánek.

Bezpečná montáž

Při použití sklopné postele je montáž velmi důležitá. Pokud si nejste jisti, že dokážete postel namontovat sami, využijte služeb odborníků. Postel je určena k uchycení do zdi, aby byla zajištěna její stabilita. Součástí postele jsou popruhy, které brání samovolnému otevření postele, tedy zaručují bezpečnost při používání. Příjemným bonusem je integrované Led osvětlení, které vám dodá při čtení nebo při koukání na televizi příjemné pozadí.

V případě, že nemáte naše speciální držáky na pevnou zeď, tak musíte použít speciální šrouby a speciální držák, který vám zajistí stabilní umístění. Je zakázáno používat sklopnou postel na sádrokartonovou zeď, protože tuto stěnu postele nedrží.

Pozor! Dokoupit si postel Peka můžete zde.

Parametry postele

Korpus postele je vyroben z 22mm desky. Čelní panely postele jsou vyrobeny z 16mm desky a zadní část postele je vyrobena z HDF desky. Postel má kovové nohy a překližkový rám. Pro usnadnění otevírání a zavírání lů

Příspěvek byl publikován v rubrice Life Is Dream a jeho autorem je Life Is Dream. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.