Šedý přehoz na postel AmeliaHome Meadore v rozměru 170 x 270 cm


Šedý přehoz na postel od značky AmeliaHome

Snadno docílíte vždy naklizeně a uspořádaně vypadající ložnice díky elegantnímu přehozu na postel od značky AmeliaHome.

Vlastnosti přehozu

  • Materiál: polyester
  • Barva: šedá
  • Rozměry: 170 x 270 cm
  • Doporučená péče: sušit výhradně v horizontální poloze, žehlit maximálně na 110 °C

Příjemný na dotek a odolný proti každodennímu opotřebení, přehoz na postel AmeliaHome Meadore je vyroben z polyesteru, který mu dodává požadovanou pevnost a odolnost. Díky pečlivému zpracování s důrazem na detaily bude tento přehoz krásně vypadat na vaší posteli.

Jednoduchá údržba

S jeho snadnou údržbou se s ním snadno vypořádá každý a přitom si zachovává krásný vzhled i po mnoha praních. Je vhodný pro prádlo 30 – 40 °C a suší se výhradně v horizontální poloze. Pokud potřebujete přehoz vyžehlit, udělejte tak na maximální teplotě 110 °C.

Kromě toho je tento přehoz lehký, což vyniká především v letních měsících. Pokud hledáte praktický kousek do vašeho interiéru, AmeliaHome Meadore bude tím pravým řešením.

Kde si koupit přehoz na postel AmeliaHome Meadore?

Přehoz na postel AmeliaHome Meadore můžete zakoupit na www.velkynabytek.cz. Bude ozdobou každé postele a s jeho jednoduchou údržbou bude oblíbeným kouskem do vašeho domova.

Šedý přehoz na postel AmeliaHome Meadore

Příspěvek byl publikován v rubrice Life Is Dream a jeho autorem je Life Is Dream. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.