Šatní skříň HEMIS II s zrcadlem v černé barvě


Pokud hledáte stylovou a praktickou šatní skříň, která zaujme svým designem a poskytne dostatek úložného prostoru, možná by Vás mohla zaujmout šatní skříň HEMIS II. Tato šatní skříň s zrcadlem je k dispozici v elegantní černé barvě a nabízí ideální řešení pro váš šatník.

Specifikace produktu

Rozměry (šxhxv): 200 x 58 x 215 cm

Materiál: laminovaná deska o tloušťce 16 mm, hrany ABS – hliníkové kolejnice Sevroll – úchyty ve formě hliníkové lišty, která zabrání ohýbání dveří

Barva: černá

Obrázek vnitřního uspořádání skříně je ilustrativní, jiná barva!

Šatní skříň HEMIS II je vybavena zrcadlovými dveřmi, které zajišťují, že se můžete prohlédnout nebo si snadno vybrat vhodné oblečení. Navíc jsou dveře vybaveny úchyty ve formě hliníkové lišty, která zabrání jejich ohýbání.

Materiály použité k výrobě jsou velmi kvalitní – laminovaná deska o tloušťce 16 mm a hliníkové kolejnice Sevroll jsou odolné a pevné materiály, které zaručují dlouhou životnost šatní skříně.

Šatní skříň HEMIS II s zrcadlem nabízí také dostatek úložného prostoru díky dvěma police a závěsnému systému. Pokud hledáte skříň, která vám poskytne dostatek místa pro uložení vaší módy, tato šatní skříň je ideální volbou pro vás.

HEMIS II černá šatní skříň s zrcadlem

je dodávána v demontu, což znamená, že ji musíte sestavit sami. Nicméně, sestavení je poměrně snadné a je doprovázeno návodem k sestavení, takže se nemusíte obávat.

Pokud hledáte dokonalou kombinaci stylu a funkčnosti, rozhodně nabízí šatní skříň HEMIS II s zrcadlem v černé barvě řešení pro váš šatník. Koupit ji můžete na stránkách sidonia.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Life Is Dream a jeho autorem je Life Is Dream. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.