ROWICO sada světlých dřevěných konferenčních stolků YUMI – 119228

Set 2 světlých dřevěných konferenčních stolků YUMI od švédského výrobce kvalitního nábytku ROWICO. Stolky se skládají z vrchní kulaté desky z dubového dýhy ošetřené lakem se světlým pigmentem. K desce jsou připevněný 3 nohy z masivního dubového dřeva v laku se světlým pigmentem. Stolky mají odlišnou velikost a rozměry a lze tedy vytvořit krásnou dvojici, které v případě potřeby zasadíte pod sebe.

S ČÍM SLADIT

Stolky YUMI jsou krásné a moderní. Využijete je zejména jako konferenční či odkládací stolky ve svém obývacím pokoji, ale podle potřeby mohou sloužit i jako stojan na květiny či noční stolky ve vaší ložnici. Díky svému stylu a provedení zapadnou do všech moderní, klasických i historických místností a stylů. Dostupné jsou také v mnoha dalších variantách. Naprosto dokonalý prostor vytvoříte, přidáte-li další nábytek ze série YUMI ve stejné barvě do vašeho interiéru.

KLADY A ZÁPORY

Klady

  • Moderní severský design
  • Krásné zpracování
  • Kvalitní materiály
  • Stylová dvojice

Zápory

  • Nejsou

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Materiál nohou: dubové dřevo

Barva nohou: světlá

Materiál desky: dubová dýha

Barva desky: světlá

Povrchová úprava: lak

Rozměry vxø: 45×50 cm

Hmotnost: 8 kg

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: nutno přidělat nohy k vrchní desce

Péče: vyvarovat se stojací tekutiny, pravidelně odstraňovat nečistoty hadříkem, 1x ročně pečovat balzámem na lakované povrchy“

Tento set dřevěných konferenčních stolků YUMI můžete zakoupit na stránkách prodejce

Dřevěný konferenční stůl
Dřevěný konferenční stůl pod sebou

Doplňte svůj interiér těmito moderními a praktickými stolky YUMI od ROWICO!

Příspěvek byl publikován v rubrice Life Is Dream a jeho autorem je Life Is Dream. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.