Rojaplast ANNA B domek – dokonalá volba pro zahradní odpočinek!

Zahradní domek ANNA využijete pro uskladnění např. zahradního nářadí, jízdního kola, sekačky, příslušenství k bazénu, dřeva atd. Tento zahradní domek je dokonalou volbou pro každého, kdo si chce užít zahradu bez chaosu, se spoustou úložného prostoru.

Našli jsme skvělou nabídku tohoto domečku na www.nabytekprehledne.cz, která je pro vás výhodná a co jim vadí, dodání je zdarma.

Zahradní domek v moderním designu se hodí do každé zahrady.

Domek má dvojité křídlové dveře, které lze uzamknout pro větší bezpečnost vašich věcí. Dále je také vyroben z kvalitních ocelových plechů tloušťky 0,4 mm a kvalitního rámu z pozinkované oceli tloušťky 0,5-1,2 mm.

Maximální zatížení střechy sněhem je 60 kg/m2, takže se nemusíte obávat případných sněhových kalamit a uklidňující pocit vědomí, že vaše věci jsou v bezpečí.

Navíc má tento domeček jedno otevíratelné okno a prosvětlené vrchní části panelů, což umožňuje volný průchod světla. Systém rychlého odvodu deště také zaručuje, že voda se nezachytí na střeše a sníží se tak riziko zatížení.

Barva: šedá, materiál: kov

Rojaplast ANNA B domek je vyroben z kovových plechů, které jednoduše vydrží i v náročných podmínkách. Bez podlahy, což dává možnost přizpůsobení svému prostředí. Domek je dodáván v demontu, ale s přiloženým návodem na sestavení a rozměry balení v demontu jsou dvě (231x71x37cm, 65x52x6 cm), takže víte, že ho snadno sestavíte sami.

Rojaplast ANNA B domek je bezpečnou volbou pro všechny, kteří hledají praktickou a útulnou úložnou pro zahradu. Prohlédněte si také naši nabídku zahradních křesel a stolů, které mohou být skvělým doplňkem k vaší zahradě a udělají z vašeho venkovního posezení pravý ráj na zemi.

zahradní domek ANNA

Zdroj: Pixabay.com

zahradní křeslo

Zdroj: Pixabay.com

Závěr

Rojaplast ANNA B domek je dokonalým řešením pro všechny milovníky zahrady, kteří chtějí mít uspořádáno a zařízení svou zahradu praktickým a útulným způsobem. Tento zahradní domek disponuje všemi potřebnými vlastnostmi a bude skvělým doplňkem k vaší zahradě. Proto neváhejte a podívejte se na nabídku na www.nabytekprehledne.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Life Is Dream a jeho autorem je Life Is Dream. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.