Rohová sedací souprava RICARDO v levém provedení s Berlin 03/ Soft 33 potahem


Rohová sedací souprava RICARDO

Moderní a prostorní sedačka

RICARDO v levém provedení s Berlin 03/ Soft 33 potahem je skvělou volbou pro ty, kteří hledají pohodlí, praktičnost a moderní design v jednom kusu nábytku. Sedačka je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a příjemné používání.

Praktické rozměry

RICARDO se skládá z jedné menší a jedné větší části, umístěné v pravém nebo levém provedení. Díky tomu je sedací souprava velmi flexibilní a můžete ji umístit v mnoha různých interiérech. Celkové rozměry sedačky jsou šířka 290 cm, hloubka 90-167 cm a výška 74 cm.

Pohodlné posezení

Berlin 03/ Soft 33 potahem je velmi příjemný na dotek a vytváří pocit měkkého a pohodlného posezení. Vnější část sedačky je potažena kvalitním textilním materiálem, který snadno čistíte vlhkým hadříkem. Vnitřní partie sedačky jsou pak vyplněny kvalitním a pevným polyuretanovým pěnovým jádrem.

Styl, který nedegraduje

Díky modernímu designu zapadne RICARDO do jakéhokoliv interiéru a bude vynikat svou jednoduchostí a elegancí. Prostorné sedáky a pohodlné polštáře vám umožní si dát na ni záležet a užít si pohodlné posezení při sledování filmu, čtení knihy nebo konverzaci s přáteli. RICARDO je navíc také vynikající volbou pro osvěžení obývacího pokoje, obývacího domu nebo kanceláře.

Zakupte si RICARDO nyní

Nemůžete se dočkat, až si zakoupíte svého vlastního RICARDA? Jeho nyní zakoupit na stránkách https://www.interierio.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-ricardo-leve-provedeni-provedeni-berlin-03-soft-33 a dopřejte si pohodlné posezení, na které se budete těšit každý den.

Rohová sedací souprava RICARDO

Příspěvek byl publikován v rubrice Life Is Dream a jeho autorem je Life Is Dream. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.