Revoluční pomocník v kuchyni – Tescoma oboustranný odkapávač CLEAN KIT

Řešili jste někdy problém s odkapávajícím nádobím v kuchyni? Pokud ano, pravděpodobně znáte i ty nevýhody, co s sebou nese. Není nic horšího než vlhká spodní část spotřebiče, která dokáže nejen poškodit dřezy, ale také způsobit zahlenění umyvadla, a tím pádem i nepříjemné páchne. S oboustranným odkapávačem CLEAN KIT od Tescomy už s těmito problémy nebudete mít co do činění.

clean kit

Oboustranný design pro větší flexibilitu

CLEAN KIT můžete umístit na libovolné místo na lince nebo hned vedle kuchyňského dřezu. Jedna strana má po obvodu vysoký okraj, který zabrání vytečení shromážděné vody z odkapávače. Druhá strana má na boční straně hluboké vybrání, kterým voda z umytého nádobí stéká po šikmém dnu přímo do dřezu. Díky tomu se vyhnete tím nejhorším problémům, které odkapávače do dřezu mohou způsobit, a zároveň získáte větší flexibilitu při uspořádání své kuchyně.

Higienu zajišťuje odolný a snadno čistitelný plast

S odkapávačem CLEAN KIT se navíc předchází také velmi častému problému – shromáždění bakterií a plísní. Díky kvalitnímu plastu je snadno čistitelný a lze ho prát i v myčce na nádobí. Tím získáváte záruku, že jste si pochopili o hygiena aktivity ze všech stran, a že se nemusíte obávat nepříjemného zápachu v kuchyni.

CLEAN KIT – ušetřete místo i energii

S Trojitým CLEAN KIT ušetříte nejen místo na kuchyňské lince, ale také energii, kterou byste jinak vynakládali na sušení nebo vyvíjení dalších preventivních opatření proti vlhkosti. Investujte do něj a zpříjemněte si každodenní úkoly v kuchyni.

Zkuste Tescoma oboustranný odkapávač CLEAN KIT a užijte si dokonalou hygienu a kuchyňskou pohodu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Life Is Dream a jeho autorem je Life Is Dream. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.