Novinka v knihovně: 4. police plná knih CORONA 2 s voskovými povrchy


Knihovna Corona 2

Úvod

Nadpis: Nová kniha od autora Jana Nováka měla hned první den v knihovně obrovský úspěch. Tři ze čtyř kopií byly totiž ihned vypůjčené.

Nadpis: Při nákupu nového nábytku na naší oblíbené stránce Nabyteklevneji.cz jsme narazili na krásnou knihovnu Corona 2 s voskovými povrchy. Proto jsme se rozhodli pořídit si ji pro naši knihovnu.

Nadpis: Knihovna Corona 2 nám hned padla do oka svojí elegantností a zároveň funkčností. Poskytuje více než dostatečný prostor pro umístění našich knih a dalších dekorací.

Knihovna Corona 2

Vlastnosti

Nadpis: Knihovna Corona 2 disponuje celkem čtyřmi policemi, které jsou dostatečně prostorné. Výhodou je možnost nastavení výšky polic a dveří.

Nadpis: Díky voskovému povrchu je knihovna odolná proti oděru a mechanickému poškození. Zároveň působí velice elegantně a přirozeně.

Nadpis: Rozměry knihovny jsou 210 x 122 x 45 cm, což umožňuje úložný prostor pro velké množství knih. Knihovna je vyrobena z kvalitního masivu borovice.

Knihovna Corona 2

Závěr

Nadpis: Pro nás byla knihovna Corona 2 jednoznačnou volbou. Kromě funkčnosti a prostornosti nás zaujala také její krása a estetický vzhled, který se hodí do každého interiéru.

Nadpis: Pokud se také rozhodujete nad nákupem nové knihovny, můžeme vám tuto knihovnu jen vřele doporučit. Navíc momentálně je na Nabyteklevneji.cz za velmi atraktivní cenu. Proto neváhejte a pořiďte si novou knihovnu právě teď!

P.S. Nemusíte se bát, že byste při přesunu knihovny způsobili poškození některé z vašich knih. Dveře jsou totiž kvalitně zakončené a ochrání tak vaše knihy před poškozením.

Knihovnu Corona 2 si můžete zakoupit zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Life Is Dream a jeho autorem je Life Is Dream. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.