Novinka na trhu – Vanová baterie MEXEN LUA chrom s moderním designem

Potřebujete novou vanovou baterii do koupelny, která se bude hodit jak do moderního, tak i klasického interiéru? Pak je pro vás skvělou volbou novinka od značky Mexen – vanová baterie MEXEN LUA chrom s moderním designem.

Nemusíte se obávat, že by se baterie nehodila do vaší koupelny. Díky svému jednoduchému provedení a eleganci chromu ji lze velmi snadno kombinovat se všemi styly a barvami. Navíc se stanete majitelem originálního produktu, na který budete moci být hrdí.

Kvalita a originální vzhled

Značka Mexen je známá kvalitou svých produktů i originálním designem. V případě vanové baterie MEXEN LUA chrom to platí obzvláště. Materiálem, ze kterého je baterie vyrobena, je mosaz. Hlavice je keramická. Celkově je baterie chromového provedení, což dodává vaší koupelně na modernosti a stylu.

Technické údaje

Vanová baterie MEXEN LUA chrom má výtok o rozsahu 110 mm. To znamená, že voda bude proudit dostatečně rychle a bude mít ideální tlak.

Přemýšlíte, zda si vanovou baterii MEXEN LUA chrom pořídit? Pokud ano, můžete ji zakoupit na webu https://www.nabytekted.cz/produkt/vanova-baterie-mexen-lua-chrom. Určitě nebudete litovat!

Příspěvek byl publikován v rubrice Life Is Dream a jeho autorem je Life Is Dream. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.