Nová rozkládací pohovka DALIA v moderním provedení Nube 20


DALIA je nová rozkládací pohovka, která je navržena pro moderní byty a pokoje. Tato pohovka je vhodná pro malé prostory a nabízí úložné prostory a možnost rozložení na spaní.

Úložný prostor a rozkládací funkce

DALIA nabízí úložný prostor pod sedací částí pohovky, což je perfektní pro malé byty s omezeným prostorem. Kromě toho se pohovka snadno rozloží na plnohodnotné lůžko pro hosty.

Pohovka má moderní design, který se hodí do jakéhokoli interiéru. Je k dispozici v provedení Nube 20, které vypadá velmi elegantně a je velmi oblíbeno v současných interiérech.

Specifikace

DALIA má celkové rozměry 200 cm x 80 cm x 90 cm a je vyrobena z kvalitních materiálů. Výplň véčkové matrace je velmi pohodlná a poskytuje vynikající podporu těla. Pohovka také obsahuje polštářky s odnímatelným potahem pro snadnou údržbu a čištění.

Zákaznické reference

DALIA má skvělé zákaznické reference. Mnoho lidí pochvaluje úložný prostor a rozkládací funkci pohovky. Také se jim líbí moderní design a kompaktní rozměry pohovky.

Navíc, cena pohovky je velmi atraktivní a cenově dostupná pro všechny.

Objednání

Pokud máte zájem o pohovku DALIA v moderním provedení Nube 20, můžete ji objednat na webových stránkách SIDONIA. Pohovka je skladem a bude doručena k vám do několika dnů.

Rozkládací pohovka DALIA

Rozkládací pohovka DALIA

DALIA je ideální rozkládací pohovka pro malé byty a pokoje. Nabízí skládací funkce a úložné prostory, což je skvělé pro využití omezeného prostoru. Pokud hledáte moderní rozkládací pohovku v atraktivní cenové hladině, DALIA od SIDONIA je tím, co potřebujete.

Příspěvek byl publikován v rubrice Life Is Dream a jeho autorem je Life Is Dream. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.