Nerezová sada Gourmet Magic nádobí – 11 kusů pro špičkovou kuchyni G21

Kvalitní, odolné, designově čisté nerezové nádobí s vnitřní nepřilnavou teflonovou vrstvou. Do detailů vyladěné nádobí s precizním zpracováním a jedinečnými vlastnostmi v sadě G21 Goumet Magic se stane chloubou vaší kuchyně.

Obrovskou výhodou oproti běžně používaným hrncům jsou výparníky/cedníky, kterými jsme osadili všechny poklice v sadě. Už si nepopálíte ruce při slévání horké vody z brambor či těstovin. Pro rychlejší uvedení surovin k varu jen pootočíte poklicí a výparník/cedník se uzavře.

Technické údaje:

  • 16 cm rendlík s poklicí (objem 1,5 l)
  • 18 cm hrnec s poklicí (objem 2 l)
  • 20 cm hrnec s poklicí (objem 2,5 l)
  • 24 cm hrnec s poklicí (objem 4 l)
  • 28 cm pánev s nepřilnavým povrchem s poklicí
  • 24 cm pánev s nepřilnavým povrchem bez poklice

Materiál poklice: tvrzené sklo. Vysoká odolnost proti poškození a korozi. Hrnce zvládají teploty do 350 °C, poklice do teploty 180 °C. Silné stěny o tloušťce 0,7 mm velmi efektivně a rychle rozvádějí teplo a zajišťují dokonalý výsledek vaření.

Do sady je zahrnuto i podložení rukojeti na poklici: silikonová černá vložka, díky které můžete hrnce přenášet bez obav z popálení.

Nerezová sada Gourmet Magic nádobí nabízí celkem 11 kusů, které pokryjí většinu vašich vaření potřeb. Pokud hledáte nádobí, které bude funkční, estetické a odolné, je sada Gourmet Magic tou správnou volbou pro vás. Za přijatelnou cenu a s garancí kvality.

Gourmet Magic nádobí

Investujte do kvalitního nádobí, které vám ušetří čas a usnadní přípravu vašich oblíbených jídel. S nerezovou sadou Gourmet Magic budete mít špičkový kuchyňský pomocník, na kterého se můžete spolehnout.

Příspěvek byl publikován v rubrice Life Is Dream a jeho autorem je Life Is Dream. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.