Moderní pohovka s lůžkem pro tři osoby v zelené barvě: ASIR FUOCO

Současný styl moderního bydlení přináší spoustu nových možností, jak svůj domov doplnit o kvalitní nábytek. Mezi oblíbenými kousky určitě nalezneme moderní pohovky, které spojují design, komfort a praktičnost. Jedním z těchto kousků je prostorná pohovka pro tři osoby FUOCO, která nabízí jednoduchou možnost rozložení na lůžko.

Kvalitní materiály a vysoká pohodlnost

ASIR FUOCO zaujme nejen svým designem, ale také kvalitou použitých materiálů. Pohovka disponuje dřevěnou konstrukcí z habrového dřeva, která jí zajišťuje pevnost a stabilitu. 28 DNS pěna použitá na sedáky a opěrku navíc zajišťuje maximální pohodlí při odpočinku.

Krátká hloubka sedu a výška sedu v kombinaci se širokou sedací plochou zajišťují maximální pohodlí při každodenním použití. Potah pohovky je vyroben z kvalitního lněného materiálu.

Design a funkčnost

Pohovka je vybavena prošívanou zdobenou opěrkou pro záda, která dodává kvalitnímu kusu nábytku atraktivní a originální vzhled. Kromě funkcionality a pohodlí nabízí pohovka i praktický prvek – vysoké dřevěné nohy, které usnadní úklid pod pohovkou.

Rozkládací možnost pro hosty

ASIR FUOCO nabízí jednoduchou možnost rozložení na lůžko. Díky tomu může být použita i jako prostorné lůžko pro návštěvy nebo překvapivé hosty. Rozměr lůžka je 105 x 180 cm.

Doplňky pro větší komfort

Pohovka je vybavena dvěma dekoračními polštářky, které dokonale ladí s celkovým designem nábytku. Tyto polštáře zvyšují pocit pohodlí a výrobku dodávají příjemnou atmosféru.

Objednávka na zakázku

Na čalouněné a zboží vyrobené na zakázku dle přání zákazníka může být požadována záloha 30% z ceny zboží. Bližší informace obdržíte po objednávce e-mailem.

Chtěli byste si zakoupit moderní pohovku s lůžkem pro tři osoby, která zaujme svým designem i kvalitou materiálů? Pak neváhejte a navštivte stránky www.sidonia.cz, kde naleznete všechny potřebné informace o produktu a můžete si ho ihned objednat.

ASIR FUOCO

Výběr kvalitního nábytku do vašeho domova je velmi důležitou volbou. Měli byste myslet na to, aby se nábytek hodil k celkovému stylu vašeho bydlení a zároveň by byl praktický a pohodlný. Proto vám doporučujeme moderní pohovku s lůžkem pro tři osoby v zelené barvě ASIR FUOCO. Vyberte si moderní kus nábytku, který zaujme svým designem i kvalitou, a užívejte si pohodlí a komfort v každodenním používání.

Příspěvek byl publikován v rubrice Life Is Dream a jeho autorem je Life Is Dream. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.