Moderní komoda Alien v sonoma dekoru: šikovné úložiště s futuristickým designem

Moderní interiér vyžaduje jinak pojatý nábytek. Komoda Alien v sonoma dekoru je nádhernou volbou pro ty, kdo chtějí mít svůj nábytek jedinečný. Je vybavena futuristickým designem, který jí dodává ten správný šmrnc.

Komoda Alien v sonoma dekoru

Dodáváme v dekoru dub sonoma

Dub sonoma je populární dekor, který nachází uplatnění v moderních interiérech. Jeho barva a styl dokážou skvěle doplnit designový nábytek, jakým je právě Komoda Alien. Pro ty, kteří si přejí navíc, dokážeme přidat LED osvětlení, které jí dodá ten správný šmrnc.

Komoda Alien v sonoma dekoru s LED osvětlením

Nábytek je dodáván v demontu

Komoda Alien není běžná komoda. Je to kus nábytku, který si zaslouží pozornost. Proto jsme pro ni zvolili neobvyklou cestu a nabízíme ji v demontu. Je to výhodné pro ty, kdo si chtějí svůj nábytek sestavit podle svých představ a designu. Součástí komody jsou veškeré kování, potřebné k sestavení, a návod na sestavení.

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 140x80x40cm

Velikost komody Alien je ideální pro ty, kdo hledají praktické úložiště s dostatkem prostoru. Její rozměry jsou 140x80x40cm, což ji dělá dostatečně velkou pro uskladnění nejrůznějších předmětů.

Materiál

Komoda Alien je vyrobena z laminované dřevotříska o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií. Tyto desky jsou vybaveny ochrannou fólií, která chrání povrch před poškozením. Materiál je nejen odolný, ale také snadno udržovatelný.

Údržba

Běžnou údržbu provedete jednoduše s dostupnými prostředky. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

Jestli chcete, aby vaše domácnost byla moderní a elegantní součástí vašeho života, není nic lepšího než si pořídit skutečně jedinečný kus nábytku. Komoda Alien v sonoma dekoru je dokonalým způsobem, jak do vašeho interiéru vnést trochu designového světla. Pokud vás zaujala, neváhejte si ji pořídit.

Komoda Alien na Srovnavacnabytku.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Life Is Dream a jeho autorem je Life Is Dream. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.