Moderní knihovna VASAGLE Wooda v bílé barvě

VASAGLE Wooda je víceúrovňová knihovna s 6 otevřenými kostkami a 3 kostkami ve stylu skříňky, která poskytuje dostatek úložného prostoru pro učebnice, časopisy a hračky. Tato knihovna může být použita jako police na hračky, kancelářská police nebo pro cokoliv, co vás napadne.

Vyrobená je z dřevotřískové desky a dokončena bílou dýhou. To znamená, že je to vysoce kvalitní produkt, který nabízí skvělý vzhled a vynikající funkčnost.

VASAGLE Wooda knihovna

Dostatek úložného prostoru

VASAGLE Wooda knihovna se 6 otevřenými kostkami + 3 kostkami ve stylu skříňky poskytuje dostatek úložného prostoru pro učebnice, časopisy a hračky. Do každé kostky můžete uložit až 15 kg. To znamená, že můžete uložit až 90 kg v jedné knihovně. Na horní polici knihovny můžete uložit až 50 kg.

Tento produkt má rozměry 97.5*97.5*29 cm.

Knihovna pro úložbu hraček

Moderní design

VASAGLE Wooda je moderní knihovna, která nabízí nejen skvělou funkcionalitu, ale také vynikající vzhled. Bílá dýha dokončuje dřevotřískovou desku a vytváří tak moderní a stylový produkt, který se hodí do jakéhokoliv interiéru.

Knihovna se hodí pro dětské pokoje, pracovny a obývací pokoje. Nabízí dostatek úložného prostoru pro všechny vaše potřeby a vypadá skvěle.

Pokud hledáte šikovnou a stylovou knihovnu, koupě VASAGLE Wooda knihovny v bílé barvě je skvělou volbou pro vás.

Pokud si chcete koupit knihovnu VASAGLE Wooda v bílé barvě, klikněte zde: https://www.brega.cz/produkt/knihovna-vasagle-wooda-bila

Moderní knihovna

Závěr

VASAGLE Wooda knihovna poskytuje dostatek úložného prostoru pro knihy, hračky nebo i kancelářské potřeby. Je to moderní a stylový produkt, který se hodí do jakéhokoliv interiéru.

Knihovna je vyrobena z dřevotřískové desky a dokončena bílou dýhou. Do každé kostky můžete uložit až 15 kg a na horní polici knihovny až 50 kg. To znamená, že můžete uložit až 90 kg v jedné knihovně.

Pokud hledáte funkční a stylovou knihovnu, VASAGLE Wooda knihovna v bílé barvě je skvělou volbou pro vás. Navštivte odkaz https://www.brega.cz/produkt/knihovna-vasagle-wooda-bila a objednejte si ji ještě dnes!

Příspěvek byl publikován v rubrice Life Is Dream a jeho autorem je Life Is Dream. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.