Letní přikrývka z hedvábí Billerbeck, rozměr 140/220 cm


Letní přikrývka z hedvábí Billerbeck

Příjemný spánek i v teplých měsících roku

Tato letní deka od renomované značky BILLERBECK Vám zajistí příjemný spánek v teplých měsících roku. Prošívaná deka vyrovnává teplotu a vlhkost a je velmi lehká. Deka o rozměrech cca 140 x 200 cm má vnitřek ze 100 % hedvábí a povrch je vyroben z kvalitní 100 % bavlny.

Výhody přikrývky

Výhoda: deka je vhodná i pro alergiky. To znamená, že se nemusíte bát nežádoucích alergických reakcí, pokud si deku pořídíte.

Dopřejte si kvalitní přikrývku

Dopřejte si tuto kvalitní přikrývku, která Vám zajistí dokonalý a příjemný spánek i v těch nejteplejších dnech. Deka o rozměru 140/220 cm a s výplní z 100% hedvábí Tussah, je dostupná v elegantní stříbrné barvě.

Letní přikrývka z hedvábí Billerbeck

Využijte jedinečné nabídky

Chcete si pořídit tuto úžasnou letní přikrývku z hedvábí Billerbeck? Neváhejte a využijte jedinečné nabídky na skvelynabytek.cz, kde si můžete tuto deku předobjednat za skvělou cenu. Deka váží cca 250 g/m2 a je vybavena potahem z 100% BA saténu, což zaručuje nejen její kvalitu, ale i dlouhou životnost.

Letní přikrývka z hedvábí Billerbeck

Tak neváhejte a dopřejte si tuto letní přikrývku z hedvábí Billerbeck, která Vám zajistí ty nejlepší podmínky pro příjemný spánek.

Příspěvek byl publikován v rubrice Life Is Dream a jeho autorem je Life Is Dream. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.