Kvalitní regál ASIR s VGA borovice atlantic pro praktické uspořádání

Regál je nedílnou součástí každého domova. Slouží k uspořádání a uložení různých věcí. Nejenže dovede zpřehlednit prostor bytu, ale také může být estetickým doplňkem. Pokud hledáte regál, který splní všechny vaše nároky na praktičnost i design, měli byste se zaměřit na model ASIR s VGA borovice atlantic.

Krásný design a prvotřídní materiály

Jde o regál v oblíbeném dekoru borovice atlantic doplněný o černou stabilní, kovovou konstrukci. Díky tomu může působit moderně i v rustikálním prostředí. Regál je perfektně vyvážený, což zaručuje jeho stabilitu. Na zádech regálu se nachází křížové zpevnění pro ještě větší stabilitu.

Regál nabízí mnoho úložného prostoru. Police jsou rozděleny na dvě nestejné části, což umožňuje uspořádat různé věci dle potřeby. Regál může sloužit do obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře. Díky své všestrannosti může být využit také jako knihovna nebo prostor na květiny a dekorace.

Regál ASIR s VGA borovice atlantic je vyrobený z melaminem potažené dřevotřísky, která zaručuje vysokou odolnost a snadnou údržbu. Materiál je kvalitní a odolný proti oděru.

 

Technické parametry regálu ASIR s VGA borovice atlantic

  • Tloušťka: 18 mm
  • Šířka: 87,5 cm
  • Výška: 138 cm
  • Hloubka: 30 cm

Regál ASIR s VGA borovice atlantic splňuje všechny požadavky na kvalitní a praktický regál s jedinečným designem. Pokud se i vy chcete pyšnit tímto regálem v svém interiéru, navštivte stránku NaBytekHned.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Life Is Dream a jeho autorem je Life Is Dream. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.