Hanah Home představuje pohodlnou 3-místnou pohovku Como ve světle šedé barvě


Moderní třímístná pohovka

Funkční a pohodlná volba

Pohovka Como z produkce Hanah Home je skvělou volbou pro každého, kdo hledá moderní, stylový a především pohodlný nábytek pro svůj obývací pokoj.

Její vysoký komfort při sezení vám umožní číst oblíbenou knihu a večer si odpočinout při sledování dobrého filmu.

Pohovka je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, díky nimž bude těšit budoucího majitele svým působivým vzhledem a odolnou konstrukcí po mnoho let.

Konstrukce tohoto nábytku je z kvalitního bukového dřeva a MDF desky, která zajistí bezstarostnou funkčnost po mnoho let.

Látku tvoří 100% polyester, který lze v případě znečištění, chemicky vyčistit.

Sedáky jsou vyplněny 5 cm 28 DNS a 5 cm 24 DNS, v opěradlech je naopak 60% střižené a 40% silikonové pěny.

Součástí balení jsou čtyři dekorativní přenosné polštáře, o rozměru 45 x 45 cm, které si můžete umístit na pohovku podle vašich potřeb.

Pokud se vám líbí tato moderní třímístná pohovka Como ve světle šedé barvě od značky Hanah Home, můžete si ji zakoupit na stránkách Kup si nábytek .

Hanah Home 3-místná pohovka Como

Hanah Home přináší svým zákazníkům nábytek, který zapadne do každého prostoru a stylu. Tato pohodlná 3-místná pohovka Como je právě jedním z takových produktů, které líbivým vzhledem i uspořádáním interiéru zkrátka nadchnou. Produkty této značky jsou vyloženě nadčasové, takže rozhodně nebudou nijak rychle zastaralé.

Hanah Home se soustředí na kvalitu a pohodlí. Nejenomže se snaží nabízet designové kousky nábytku, ale též produkty, na kterých se bude dát užívat a být spokojený.

Příspěvek byl publikován v rubrice Life Is Dream a jeho autorem je Life Is Dream. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.