Dětský pokoj ozvláštní závěs 250×110 cm Balloon Dreaming od Butter Kings


Butter Kings – dokonalá značka pro vybavení dětského pokoje

Butter Kings je značka, která se specializuje na nábytek a doplňky pro dětské pokoje. Každý produkt od Butter Kings se vyznačuje nejen originálním designem, ale také vysokou kvalitou zpracování a použitých materiálů. Proto z ní mnoho rodičů vybírá právě tuhle značku pro zařízení dětského pokoje.

Závěsy s nádhernými vzory

Součástí nabídky Butter Kings jsou i krásné závěsy, které dokážou proměnit každý dětský pokoj v prostor snů. Zvláštní pozornost si zaslouží závěs z řady Balloon Dreaming s rozměry 250×110 cm.

Balloon Dreaming – závěs s létajícími balónky

Balloon Dreaming jsou závěsy, které si získají především dětská srdce. Nejen že krásně zatemní světlo, které jde skrze okna, ale i svými vzory podpoří dětskou hravost a fantazii. Na bavlněném saténu jsou totiž tištěny létající balónky, které pohánějí dětskou představivost.

Balloon Dreaming závěs

Je to ideální doplněk pro dětský pokoj, jak pro holky tak pro kluky. Závěs se snadno upevňuje i na stěny s velkými okny a ke změně interiéru stačí jednoduše ho svléct a vyměnit za jiný motiv.

Závěry

Pořiďte svým dětem něco krásného a praktického a sáhněte po závěsech Butter Kings z kolekce Balloon Dreaming. Dokonale doplní každý dětský pokoj a Vaše děti budou rády, že si mohou vytvořit svůj vlastní prostor plný fantazie a barev.

Příspěvek byl publikován v rubrice Life Is Dream a jeho autorem je Life Is Dream. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.