Dětská skříň s jednorožcem: Kocot kids Babydreams 90 cm modrá!

Tuto skříň Babydreams si zamiluje každá malá holčička, která miluje jednorožce! Dobře promyšlená konstrukce a barevné možnosti byly navrženy tak, aby podněcovaly představivost dítěte bez omezení.

Kvalitní materiál a rozměry

Skříň je vyrobena z kvalitní nábytkové desky o tloušťce 1,8 cm. Je k dispozici v několika barevných variantách a tuctem různých obrázkových variací. Šatní skříň je dvoudveřová, rozdělená na dvě části. Jedna polovina obsahuje šatní tyč o délce 42 cm a druhá polovina má 4 police. Ve spodní části šatní skříně je 1 prostorná zásuvka.

Barevné obrázky v podobě samolepek

Pevnou konstrukci doplňují barevné obrázky v podobě samolepek, pokrývající čelo šatní skříně. Pro intuitivní a pohodlné sestavení je přiložen obrázkový návod.

Vyberte si ze série Babydreams skříní

Pokud se vám líbí tato šatní skříň, určitě by se vám také mohla líbit řada dalších produktů ze série Babydreams skříní. Vyberte si skříň nebo další doplňky dle vašeho vkusu.

Zaujala vás tato skříň? Podívejte se na další produkty ze série Babydreams skříně.

Úložný prostor a krásný obrázek

Skříň Babydreams nabízí velký úložný prostor a krásný obrázek, který oslní každé dítě. Protože skříň je důležitá součást dětského pokoje, je dobré zvolit takovou, která bude skvěle sloužit a zároveň se bude líbit. Vyberte si tu správnou skříň pro vaše dítě a ušetřete si tak spoustu času a energie.

Pevná konstrukce, krásný obrázek a velký úložný prostor – to jsou přísliby, které nabízí šatní skříň Babydreams od Kocot kids. Udělejte radost vašemu dítěti a pořiďte mu tu nejkrásnější skříň a dokudli jsou skladem, můžete ji zakoupit na stránkách Isolund.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Life Is Dream a jeho autorem je Life Is Dream. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.