Curt Bauer povlečení damašek zlato – oboustranné, rozměry 140/200 cm


OBOUSTRANNÉ POVLEČENÍ – dokonalá kombinace funkčnosti a designu

Curt Bauer povlečení damašek zlato je neuvěřitelně praktickou volbou, protože nabízí nejen kvalitní materiál, ale také dvě možnosti použití. Díky tomu se s ním snadno přizpůsobíte potřebám každého dne i svému náladovému rozpoložení.

Damašek – synonymum pro kvalitu

Damašek je tkanina s bohatou historií, která byla objevena již v 13. století na území dnešního Íránu. Dodnes platí za synonymum pro luxus, krásu a především vysokou kvalitu.

Použití damašku do povlečení zaručuje nejen pohodlný spánek, ale také vynikající odolnost, a proto si ho zamilují například alergici nebo majitelé domácích mazlíčků.

Barvy zlata – symbol bohatství a prosperity

Zlatá barva a použití zlatých dekorů vždy patřilo ke špičce světa módě a designu. A není divu, protože zlato symbolizuje bohatství, prosperitu a naději.

Zlatá barva se tak stává ideální volbou do ložnice, kde může povlečení působit elegantně a zároveň uklidňujícím dojmem.

Specifikace produktu

Pro dokonalé vybavení ložnice s Curt Bauer povlečením damašek zlato vám přinášíme podrobné informace o rozměrech, materiálu a barevném provedení:

Rozměry: 140/200 cm

Barva: zlatá

Vzor: damašek

Materiál: 100 % bavlna

Obyčejná lázeň: 60 °C

Žehlení: běžné

Nabízíme také příslušenství

Při výběru povlečení je důležité myslet i na barevné a stylové doplňky. Proto jsme pro vás připravili také další produkty značky Curt Bauer, které perfektně ladí s povlečením damašek zlato.

Za zmínku stojí například polštářky, přikrývky nebo ubrusy. Díky nim vytvoříte v ložnici dokonalé prostředí, ve kterém se budete cítit pohodlně a relaxovaně.

Závěr – Curt Bauer povlečení damašek zlato je tím nejlepším řešením pro vaši ložnici

Celkově lze říci, že Curt Bauer povlečení damašek zlato je jedinečný výrobek, který kombinuje kvalitu, praktičnost a krásné provedení. S ním se budete cítit jako v bavlnce a vaše ložnice bude vypadat jako ze snů.

Nabízené rozměry 140/200 cm jsou ideální pro většinu postelí. Materiál 100 % bavlna a možnost praní v běžné lázni přidávají povlečení na své kvalitě.

Při volbě Curt Bauer povlečení zlato získáte nejen krásný kus textilu, ale také dokonalou prodejní službu v podobě rychlého doručení s možností výměny, pokud byste si později chtěli změnit názor.

Proto neváhejte, zajděte si pro své „zlaté“ povlečení již dnes a užijte si s ním neopakovatelné chvíle v ložnici.

Curt Bauer povlečení damašek zlato

Zdroj: https://www.crosta.cz/produkt/curt-bauer-oboustranne-povleceni-damasek-barvy-zlata-140-200-cm

Curt Bauer povlečení damašek zlato

Příspěvek byl publikován v rubrice Life Is Dream a jeho autorem je Life Is Dream. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.