Bloomingville přináší bavlněný koberec Filipa v rozměru 120x65cm

O PRODUKTU

Krásný koberec FILIPA  dánské značky nádherného nábytku BLOOMINGVILLE. Koberec FILIPA je vyroben z vláken bavlny v bílé barvě, na níž jsou natištěny barevné obrázky květin a rostlin. Romantickou náturu koberce dokreslují ozdobné nopky na koncích. Rozměr koberce je pouze 120x65cm, ale i tak přinese hodně radosti nejen do dětského pokoje.

KLADY A ZÁPORY

Klady

  • ✅ Moderní design
  • ✅ Krásné zpracování
  • ✅ Unikátní výrobek
  • ✅ Kvalitní materiály

Zápory

  • ❌ Nejsou

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál koberce: bavlna

Barva koberce: bílá, barvy

Rozměry: 120x65cm

PÉČE A MONTÁŽ

Péče: pravidelně vysávat

Montáž: není nutná“

Pokud hledáte něco, co dodá Vašemu interiéru šmrnc, bavlněný koberec Filipa od Bloomingville je ideální volbou pro Vás. Svým moderním designem a kvalitním zpracováním se tento koberec stane středobodem pozornosti v každém místnosti, do níž ho umístíte. Bavlněné vlákno zpříjemní jakoukoli činnost, na koberci se budete cítit příjemně a to s vašimi nejmilejšími osobami.

Pro zajímavost, pokud se rozhodnete pro tento koberec, zajisté oceníte originální výrobek, který Vám může dodat pocit jedinečnosti. Mezi klady jistě patří i unikátnost této značky, která se již dlouho etablovala na trhu nábytku a interiérů, a to především pro svoji neotřelost a originálnost produktů.

Abyste si mohli koberec prohlédnout blíže, navštivte internetové stránky naší společnosti Crosta a objednejte si tento a i další výrobky Bloomingville. Níže naleznete odkaz na stránku produktu Filipa.

https://www.crosta.cz/produkt/bloomingville-bavlneny-koberec-filipa-120m65cm-82049955

Pamatujte, že se o interiér a jeho design je nutné starat, a právě tento koberec Filipa od značky Bloomingville Vám může dodat nejenom pocit útulnosti, ale i pocit elegance a neotřelosti.

koberec Filipa od značky Bloomingville

Nezapomeňte si objednat koberec Filipa ještě dnes a ozdobte svůj domov tím nejlepším, co lze na trhu získat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Life Is Dream a jeho autorem je Life Is Dream. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.