ASIR Televizní stěna KLAPPE – moderní design v bílo-antracitové kombinaci

ASIR Televizní stěna KLAPPE je moderní a praktickým řešením pro ty, kteří si chtějí vytvořit stylovou zónu pro sledování televizních pořadů a umístit svůj televizor do úložného prostoru.

Televizní stolek KLAPPE se nachází na kovových nožkách a nabízí prostor nejen na televizi, ale také na další věci, které byste rádi měli v blízkosti televizoru.

Úložný prostor a police na zdi

Stolek je vybaven dvěma menšími skříňkami a dvěma poličkami, které nabízejí dostatek místa pro uložení hudebních přehrávačů, herních konzolí a dalšího zařízení, které potřebujete při sledování televizních programů.

Navíc, ke stěně si můžete snadno připevnit dvě nástěnné police ve stejném dekoru. Tyto police jsou k dostání v rozměrech 40 cm x 30 cm x 22 cm a zvýší tím váš úložný prostor a umožní vám mít všechny vaše věci hezky uspořádané.

Barva a materiál

ASIR Televizní stěna KLAPPE je k dostání v moderní bílo-antracitové kombinaci, což jí dodává styl a nádech elegance. Materiálem, ze kterého je stěna vyrobena, je melaminem potažená dřevotříska o tloušťce 18 mm. Kovové nohy dodávají stěně eleganci a zajistí, že bude stabilně stát na svém místě. Výška nohou je 20 cm.

Rozměry

ASIR Televizní stěna KLAPPE má rozměry 125,5 cm x 56,5 cm x 33 cm. Rozměry nástěnných police jsou 40 cm x 30 cm x 22 cm a jsou k dostání v počtu 2 kusy.

Pokud hledáte moderní řešení pro svou obývací místnost, ASIR Televizní stěna KLAPPE je tím pravým řešením pro vás. Je praktická, nabízí dostatek úložného prostoru a navíc vypadá skvěle. Své věci budete mít v pohodě uspořádané a již se nebudete muset obávat o to, kam je máte složit. Pokud si chcete objednat tuto moderní televizní stěnu, pak to můžete udělat na stránkách https://www.naradi-cz.cz/produkt/asir-televizni-stena-klappe-bila-antracit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Life Is Dream a jeho autorem je Life Is Dream. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.